KLUB PLAVECKÝCH SPORTŮ OSTRAVA

Jeden duch, jeden tým, jedno vítězství!

Výpis medailových umístění.

 

MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ
             
celkem: 36          
zlaté: 7          
stříbrné: 12          
bronzové: 17          
             
INDIVIDUÁLNÍ DISCIPLÍNY - seniorská kategorie
             
Závadová Barbora   1500 volný způsob 1. 16:11:62
      200 motýl 1. 2:13,46
      200 znak 1. 2:10,30
      200 polohový závod 2. 2:12,99
             
Baďura Martin   50 znak 1. 25,07
      100 znak 1. 53,21
      100 polohový závod 2. 54,91
      50 prsa 3. 28,41
      200 polohový závod 3. 2:00,18
             
Gebauerová Petra   200 volný způsob    1. 2:05,04
      100 polohový závod 3. 1:05,40
      200 znak 3. 2:15,28
             
Závadová Tereza   400 volný způsob 2. 4:15,09
      800 volný způsob 2. 8:57,52
      50 volný způsob 3. 26,73
             
Rubáček Michal   50 volný způsob 3. 22,45
      100 motýl 3. 53,25
      50 motýl 3. 24,27
             
INDIVIDUÁLNÍ DISCIPLÍNY - dorostenecká kategorie
             
Novák Pavel   100 motýl 1. 55,79
      50 volný způsob 2. 23,72
      50 motýl 3. 26,02
             
Bachan Lukáš   100 volný způsob 2. 51,46
      100 motýl 3. 56,74
      200 volný způsob 3. 1:56,75
             
Havlík Daniel   200 volný způsob 2. 1:52,57
      50 motýl 2. 25,84
      100 volný způsob 3. 52,07
      100 motýl 3. 57,26
             
Kanalošová Tereza   200 volný způsob 2. 2:07,19
      100 znak 2. 1:05,33
             
Matějka Patrik   50 znak 2. 27,13
             
Wojaczková Michaela   200 motýl 2. 2:25,32
             
ŠTAFETY - bez rozdílu kategorií
      4x50 volný způsob MIX 2. 1:37,41
Baďura, Závadová B., Rubáček, Závadová T.    
      4x50 polohová štafeta 3. 1:57,52
Gebauerová, Kanaošová, zvadová b. Závadová T.    
      4x50 polohová štafeta 3. 1:42,06
Matějka, Baďura, Rubáček, Bachan    
      4x50 polohová štafeta MIX 3. 1:47,24
Baďura, Závadová T., Rubáček, Závadová b.    
      4x50 volný způsob 3. 1:32,00
Baďura, Rubáček, Bachan, Novák P.